CA005 Podofo Parkovací kamera v rámečku SPZ - K0230P
Kód: 60-CA005


Detailní popis produktu
Integrovaná parkovací kamera v rámečku SPZ se skvěle hodí pro všechny, kteří chtějí mít dokonalý přehled o tom, co se za vozidlem děje během couvání. Kamera totiž dokáže zobrazovat pohled v neuvěřitelném rozsahu 170 stupňů. To samozřejmě budete mít nejenom ve dne, ale také v noci, jelikož tento model kamery je vybavený také velmi kvalitním LED osvětlením, které umožní ničím nerušený pohled dozadu při jakýchkoliv světelných podmínkách. Hlavní prioritou tohoto zařízení je dokonalé sladění zadní části vozidla, jelikož je kamera integrovaná v rámečku SPZ. Rámeček také disponuje otočným ramenem, kterým si můžete jednoduše nastavit sklon úhlu kamery. Kamera je zcela vodotěsná a pyšní se ochranou IP66. Montážní manuál je v českém jazyce.
Vhodná pro autorádia
- Vhodná pro všechna nabízená autorádia
- Vhodná také pro všechna autorádia, která podporují parkovací kameru
Snadná montáž
Rámeček RZ s parkovací kamerou se jednoduše vymění za stávající držák SPZ. Registrační značka se poté vloží do horní drážky podložky. SPZ je nutné pojistit oboustrannou lepící páskou (není součástí balení). Díky podrobnému montážnímu návodu v českém jazyce bude zapojení parkovací kamery hračkou.
Doporučujeme si pořídit také bezdrátový adaptér. Tím pádem není nutné vést propojovací kabely celým interiérem automobilu.
Příslušenství parkovací kamery
- 1 x Parkovací kamera v rámečku SPZ
- 1 x Napájecí kabel
- 1 x Propojovací kabel RCA
- 1 x Montážní manuál CZ
Upozornění: Pro správnou funkčnost a bezpečnou instalaci tohoto chytrého autorádia důrazně doporučujeme jeho montáž a nastavení svěřit odbornému servisu, který má v tomto oboru praktické zkušenosti.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Zadní kamery UNI (RCA) |
---|---|
Provozní teplota: | -20°C až 70°C |
Napájení: | 12 |
Počet LED: | 4 |
Rozlišení videa: | 680 x 480 |
Video výstup: | RCA |
Bezdrátová: | Ne |
Hloubka: | 20 |
Počet senzorů: | Kamera |
Počet TV řádků: | 500 |
Pozorovací úhel: | 170 ° |
Stupeň ochrany: | IP66 |
TV systém: | NTSC |
Umístění: | Zadní |
Viditelnost: | 0,5 Lux |
Výrobce automobilu: | Univerzální |
Hloubka: | 20 |
Výrobce automobilu: | Univerzální |
Umístění: | Zadní |
Počet LED: | 4 |
Pozorovací úhel: | 170 ° |
Bezdrátová: | Ne |
Viditelnost: | 0,5 Lux |
Stupeň ochrany: | IP66 |
Rozlišení videa: | 680 x 480 |
Počet TV řádků: | 500 |
TV systém: | NTSC |
Napájení: | 12 |
Video výstup: | RCA |
Počet senzorů: | Kamera |
Provozní teplota: | -20°C až 70°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V době, kdy je zábava za volantem stále důležitější součástí našich životů, je klíčové mít kvalitní 2DIN autorádio, které vám umožní poslouchat oblíbenou hudbu, zpravodajství a zajistí pohodlný průběh vaší cesty. Mezi výrobci autorádií se Podofo těší rostoucí popularitě díky svému zaměření na kvalitu, inovace a cenovou dostupnost. Autorádia Podofo jsou skvělou volbou pro motoristy, kteří hledají kvalitní a cenově dostupné řešení pro svůj vůz. S důrazem na inovace, kvalitu a moderní funkce si můžete být jisti, že Podofo autorádio bude výborným společníkem na vašich cestách.