Kamery do auta

Sháním nějakou záznamovou kameru na motorku, ale normální do auta použít nejde, protože by mi ji hned někdo "čornul".

Pro motocykl je ideální záznamová mikrokamera, kterou lze namontovat na motorku na pevno a tím, že se jedná o malou kamerku, tak není skoro vidět. Záznamová elektronika je přitom mimo kameru, a tak ji můžete ideálně schovat třeba do prostoru pod sedlo. V nabídce jsou i populární záznamové kamery dopředu i dozadu. Pak máte záznam toho co se děje při jízdě před vámi i za vámi, což se u motorky hodí mnohokrát.


Dobrý den. Bude kamera s antiradarem pracovat za sklem, které má el.vyhřívání ? Děkuji

Dobrý den, to by neměl být problém. Horší by to mohlo být u pokovaných oken.


Dobrý den, vlastním Renault Clio Grandtour rok výroby 2014. Chtěl jsem se zeptat, kolik by stála montáž zadní kamery na couvání? Provádíte montáže těchto kamer výhradně zakoupených ve vašem obchodě nebo mohu přinést vlastní ka . . .

Dobrý den, montáže kamer provádíme, ale ještě bychom potřebovali upřesnit, na čem se má obraz z kamery zobrazovat? Máte nějaký externí monitor nebo chcete využít originální jednotku?


Rád bych pro zobrazení kamery využil originální jednotku, Media Nav Evolution. Pokud možno pomocí kabelu (ve Wifi ani Bluetooth nemám příliš velikou důvěru). Děkuji

Trochu se obávám, že zde nebude vstup na kompozitní video signár. Většina neoriginálních kamer má klasické cinche. Raději zkontrolujte, ale většina originálů je nemá. Řešením je adaptér, ale to je cenově o dost náročnější.


Chtěl bych se zeptat jestli u kamery pod zrcátko typ Full HD BDVR 03 se dá napojit na originální autorádio Škoda Amunsen? A musí se navštívit servis? A jestli se musí po propojení stále používat napájecí kabel do zapalovače? Děkuj . . .

Dobrý den, bohužel si myslím, že zde nemáte klasický vstup na kompozitní video signál. Muselo by se řešit nějakým převodníkem, ale to bývá finančně náročnější.


Dobrý den, u produktu Eltrinex CarHD LDWS se mi rozbila součástka "přísavka na okna s magnetem". Je možné ji doobjednat? Případně jaká by byla cena? Děkuji za odpověď a přeji Vám pěkný den! Ondřej Macháček

Dobrý den, Eltrinex LDWS náhradní přísavný držák lze objednat za cenu 690Kč + příp. poštovné.


Dobrý den, Nabízíme také kameru DVR pro Volvo XC 60 ( 2016 ). Děkuji a s pozdravem, M. Hrabovský

Dobrý den, přímo pro tento model vozu kameru nemáme, ale nyní se nabízí již miniaturní kamerky bez displeje. Ty lze bez většího narušení vzhledu interiéru nainstalovat téměř do jakéhokoliv vozu. Jedna z nejoblíbenějších je Cel-Tec K3 Triumph : https://www.autoprofi.cz/klasicke-zaznamove-kamery/51572-cel-tec-k3-triumph-wi-fi-8595584643306.html

nebo kdyby jste upřednostňoval dvoukanálovou, tak určitě Neoline X53 :

https://www.autoprofi.cz/dvoukanalove-zaznamove-kamery/51640-palubni-kamera-do-auta-2-kanalova-s-wifi-neoline-x53-8808551980053.html


Jak poznám jaky typ autoradia je v aute aby se na to vybral převodník na kameru

Mrkněte se do servisní knížky nebo se zeptejte v servisu, popř. nám pošlete fotografii. Adapterů je více. např. https://www.autoprofi.cz/parkovaci-asistenty-se-zobrazenim-na-oem-dipleji/40338-connects2-222683-video-adapter-pro-park-kameru-vw-skoda-seat-mib.html

nebo : https://www.autoprofi.cz/adaptiv-oem-navigace-a-multimedia/25622-adaptiv-220660-mini-vw.html


Jakou kartou je kamera Eltrinex LS500 GPS vybavena v základu? Děkuji

Dobrý den, součástí balení není žádná karta. Zařízení podporuje média do velikosti 64GB. Z našich zkušeností určitě doporučujeme : https://www.autoprofi.cz/prislusenstvi-zaznamovych-kamer/648-micro-sdxc-64gb-evo-plus-sd-adapter-8806088676555.html


Dobrý den držák na kameru lamax jde použít na na kameru lamax c4 děkuji

Dobrý den, je zde stejné uchycení. Můžete jej použít i pro kameru Lamax c4.


Dobrý den, mám problém s kamerou CEL-TEC K3 Triumph Wifi, která mi s mým iPhonem přestala komunikovat. Dosud to fungovalo bez problémů a s kamerou jsem spokojen, takže bych ji nerad měnil. Můžete mi pomoci? Děkuji.

15.11.2019 | Dobrý den, ano s připojením wifi této kamery je nyní problém u iPhone s iOS 13, protože Apple vydal aktualizaci minulý týden, která rozhodila nastavení v aplikaci iPhone. Nyní se na nové verzi aplikace CEL-TEC K3 Triumph pracuje a měla by být dostupná už příští týden. iPhone s iOS 12 a starší nemají problémy a stejně tak mobily s Androidem. Jakmile bude vydána aktualizace, tak stačí jen tuto potvrdit ve vašem iPhone a pět se budete moci spojit přes Wifi s Vaší kamerou. Tento problém nemá vliv na funkci kamery jako takové a její záznamy. Má vliv jen na připojení nebo ovládání přes mobilní telefon. Jakmile bude nová verze aplikace CEL-TEC K3 Triumph do mobilu dostupná, budeme Vás informovat na našich stránkách www.autoprofi.cz .


PARKOVACÍ KAMERA S LCD 4,3" MONITOREM NA ZRCÁTKO. Dobrý den , zrcátko se přidělává přímo na stávající zrcátko ? Je nutnost napájení (ze zapalovače)

Dobrý den, ano instaluje se na stávající zrcátko a napájení je určitě nutné k monitoru vyvést.


Kolik stojí od Vás 64b paměťová karta. Předem děkuji.

Dobrý den, chtěl bych se informovat, jak dlouho vydrží kamera Neoline X-COP 9100S fungovat na jedno nabití bez nutnosti napájení kabelem. Díky

Dobrý den, obecně nejsou záznamové kamery uzpůsobené pro nahrávání bez napájení. Vestavěné baterie vydrží nahrávat v řádech minut. Nicméně u této kamery se video nahrává do samostatné složky pro parkování při nižších rychlostech snímků a bitů v parkovacím režimu.


Dobry den jde duo kamera v zrcátku zapojit na přímo abych ji nemusel dávat do zapalovače děkuji

Dobrý den, součástí dodávky je nabíječka do autozapalovače. Buď si tedy necháte nainstalovat skrytou zásuvku, nebo doporučujeme použít odfiltrovaný měnč napětí : https://www.autoprofi.cz/menice-na-5v/4620-menic-napeti-12-24-5v-2-5a-mini-usb-8595128272207.html


Umí tato kamera přes blutut zobrazit obraz v reálném čase na mobil

Bohužel ne, tento modul neumí komunikaci s mobilem, a tak ani přenos obrazu z kamery do mobilu není možný.


Stačí kabel na zapojení do dlouhé dodávky?

Dobrý den, ano stačí. Kabel je dlouhý 15m, takže i pro delší verzi dodávky většinou stačí. Oproti verzím s bezdrátovými kamerami je kabelové spojení vždy spolehlivější.


Dobrý den, provádíte taktéž montáž parkovací kamery pro Passat B8? Díky, LH

Dobrý den, montáže parkovacích kamer provádíme v našem instalačním středisku v Liberci. V případě zájmu můžeme obratem nacenit.


Dobry den, mame nově jako predni kameru v aute eltrinex ls500 a chceme dokoupit jeste zadni eltrinex carhd ldws. Budou spolu kamery fungovat? K A jde ten eltrinex carhd ldws pouzit jako zadni kamera? Dekuji za info. Hezky den Katka.

Dobrý den, v tomto případě se spíše volí dvoukanálové zařízení, kde jedna jednotka ovládá obě kamery. Jestliže máte již kameru LS500GPS ( klasická jednokanálová ), tak samozřejmě pro situaci za vozem můžete použít jinou kameru, ale ty budou na sobě zcela nezávislé.


Dobrý den. Chtěl bych u vás koupit LCD monitor 9,66" s dual DVR kamerou v zrcátku pro OEM montáž - ds-903dvrOEM. Bohužel nevim, jaký držák je vhodný pro Ford Transit Custom 2022 s dešťovým senzorem. Děkuji za radu. S pozdravem Matouš . . .

Dobrý den, pro tento typ vozu s dešťovým senzorem bohužel importér držák nenabízí. Zkuste se podívat na kameru CelTec M10S Dual, která patří ve své kategorii k nejprodávanějším. Ta se instaluje na původní zrcátko a máme s ní osobně velmi dobré zkušenosti.


Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli je v balení i SD karta? DS-903DVR LCD MONITOR 9,66" S DUAL DVR KAMEROU V ZRCÁTKU PRO MONTÁŽ NA ZRCÁTKO, CZ MENU Značka __ Kód 1-ds-903dvr Děkuji za odpověď Zdeněk

Dobrý den, SD karta není součástí balení. Z našich zkušeností doporučujeme karty od společnosti Samsung.

https://www.autoprofi.cz/samsung-micro-sdxc-128gb-evo-plus-sd-adapter-prislusenstvi-zaznamovych-kamer-11033.html


Dobrý den,chci se zeptat zda pasuje i na Opel Combo r.v.2019.S pozdravem Pustějovský Jiří

Dobrý den, pro Opel Combo r.v. 2019 je určen tento set parkovací kamery a modulu :

https://www.autoprofi.cz/parkovaci-kamera-pro-opel-combo-s-modulem-pripojeni-na-7-8-oem-displej-zadni-kamery-oem-36927.html