Nosiče kol

Jak zjistím jestli nosič na kola unese moje elektrokolo?

V detailu každého nosiče na kola je uvedena i nosnost, takže si lehce spočítáte, jestli nosič na kola unese vaše kola, které chcete převážet.


Dobrý den, Velmi mě zaujal nosič Menabo Logic 3, ale tabulky uvádí, že na mé auto( Ford Grand C max) nebude pasovat, tak si říkám, kde tam je problem? Ostatní Menaba, vyuzivajici na uchyt "hadrove" pásky se mi nezdaji moc hodnověrně. M . . .

Dobrý den, výrobce uvádí v tabulce kompatibility tyto dva nosiče : https://www.autoprofi.cz/nosice-kol-na-pate-dvere/32613-nosic-pro-3-kola-na-pate-dvere-steel-bike-3-menabo-8003168192046.html

nebo : https://www.autoprofi.cz/nosice-kol-na-pate-dvere/32620-nosic-na-3-kola-na-pate-dvere-stand-up-3-menabo-8003168010258.html

https://www.autoprofi.cz/img/cms/PREHLED_VOZIDEL_PRO_POUZITI_NOSICU_KOL_MENABO_NA_PATE_DVERE-5.pdf


Na jaký průměr trubky rámu nosiče kol lze držák 3. kola s objímkou FE namontovat ? Chtěl bych jej připevnit na můj stávající nosič na tažné zařízení s průměrem rámové trubky 30mm. Děkuji

Dobrý den, nosiče Peruzzo mají průměr také 30mm, takže by to neměl být problém.


Dobrý den, Mám zájem o nosič pro 2 kola Menabo Steel Bike (Kód 4-000039100000). Na webových stránkách je uvedeno, že máte tento nosič skladem. Pokud si to objednám dnes, kdy bude v Praze? Předem děkuji za odpoved a info! S pozdravem, I . . .

Dobrý den, jestliže je zboží dostupné, tak je dodání zboží většinou max. do dvou prac. dnů od objednávky.


Nosič kola s připevněním na kouli tažného zařízení je opravdu tak bezpečný a udržíto?

Ano udrží. Tento způsob připevnění nosiče kola na tažné zařízení je dnes nejpopulárnější, protože nabízí jednoduchou manipulaci s nosičem i pro kolem. Navíc lze držák na kouli uzamknout proti odcizení. Připevnění nosiče kol na tažné zařízení není žádnou neotestovanou novinkou, takže nemusíte mít strach.


U nosiče Menabo Steel Bike 3 uvádíte nosnost 30kg, zatímco ostatní prodejci uvádí 45kg. Co z toho je pravda? Děkuji.

Dobrý den, prošel jsem si i konkurenci a všichni u modelu Menabo Steel Bike 3 uvádí 30kg nosnost jako my. U modelu Menabo Logic 3 je nosnost 45kg. Nemohlo by se stát, že byste se překoukl? Pokud tomu tak není, pošlete mi prosím odkaz na Menabo Steel Bike 3 s jinou unáděnou nosností. Děkuji.


Dobrý den, Dá se nosič Peruzzo Padova použít i na Octavia combi 2011? Nějak se v té tabulce nevyznám. Děkuji DS

Dobrý den, s tímto vozem by měl být nosič kompatibilní.


Dobrý den mohl bych se zeptat jaký nosič alespoň na 3kola bych mohl použit na Toyotu Yaris na patě dveře

Dobrý den, ideální je se podívat do tabulky MENABO kompatibility, kde se můžete podívat a vybrat. Ale zrovna tento model STEEL BIKE 3 MENABO je použitelný pro všechny modely TOYOTA YARIS.


Dobrý den , chtěla bych se zeptat zda je vhodný NOSIČ NA 3 KOLA NA PÁTÉ DVEŘE STAND UP 3, MENABO na automobil volkswagen tiguan. Děkuji Zaplatilová

Dobrý den paní Zaplatilová. Podle tabulky kompatibility lze tento nosič na Váš vůz VW Tiguan (na všechny modely Tiguanu) použít.


Dobrý den. Mohu připevnit nosič kol menabo steel bike 3 na dveře dodávky? Děkuji

Dobrý den, výrobce doporučuje pouze pro osobní vozy, ale v kompatibilitě mají VW Transportér.


Dobrý den, mám zájem o NOSIČ PRO 2 KOLA NA PÁTÉ DVEŘE STEEL BIKE, MENABO, ale nejsem si jistá zda je kompatibilní s mým autem Ford fiesta r. v. 2011. Děkuji za odpověď Salajkova

Dobrý den, bohužel žádný nosič Menabo na páté dveře není vhodný pro vůz Ford Fiesta 2008-2013.


Je možné koupit nosič na kola třeba na 3, který by šlo rozšířit v případě potřeby o další nosiče?

Ano některé modely nosičů lze rozšířit o další pozice pro umístění dalších kol.


Dobrý den, mohu nosič kol PERUZZO PADOVA 3 použít na Opel Meriva 2010B? Předem děkuji za pomoc a řadu, Vladimír Tábor.

Dobrý den, bohužel tento model vozu nemá výrobce otestován a my zatím též nemáme žádnou zpětnou vazbu od našich zákazníků. Starší verze však byla kompatibilní.


Když nemám tažné zařízení ani střešní hagusy, mohu i tak používat nějaký nosič na kola?

Ano můžete použít nosič na kola na zadní dveře, který připevníte na 5. dvěře automobilu pomocí konstrukce nosiče a připevňovacích pásek.


Dobrý den, koupil jsem si u vaší společnosti nosič na kola Peruzzo padova. Prosím o radu jak správně uchytit na Škoda Octavia 3. Vše jsem udělal podle návodu, ale zdá se mi to takové nestabilní. Stačila by i fotografie. Děkuji za po . . .

Dobrý den, podívejte se na odkaz k produktu. Doplnili jsme jej o instruktážní video.

https://www.autoprofi.cz/nosice-kol-na-pate-dvere/443-peruzzo-nosic-padova-na-zadni-dvere-pro-3-kola-fe-stribrny.html


Podle čeho vybírat nosiče kol na auto?

Za prvé záleží na tom, kolik kol chcet​e vozit. V popisu každého nosiče je uveden maximální počet kol, které lze nosičem převážet a také jeho celková nosnost. Když koupíte nosič pro tři kola, čtvrté se tam prostě nevejde. 

Potom záleží kam chcete nosič umístit a také technické možnosti vašeho vozidla. Nosič se umisťuje na střechu, na zadní dveře nebo na tažné zařízení. Tyto 3 typy se od sebe odlišují svou konstrukcí, a tak není možné místo požadované montáže zaměňovat.

A za poslední je důležitá kompatibilita nosiče s autem. Před tím než nosič na kola pořídíte, zkontrolujte si, že je kompatibilní s vaším autem. Jestliže nemáte například tažné zařízení na autě, je nesmysl pořizovat nosič kol na tažné zařízení. U nosiče kol na páté dveře je to složitější, protože konstrukce nosiče většinou nabízí i více možností nastavení.


Dobrý den, je možné použít Nosič pro 2 kola na páté dveře STEEL BIKE, MENABO pro dvě koloběžky Mibo Malaga? (Na Hyunday i20. Vím, že od výrobce je to určeno na kola, ale koloběžka je prakticky to samé, jen nemá sedadlo.

Dobrý den, nosiče kol na páté dveře mají většinou úplně rovná ramena a neměl by proto být problém na ně koloběžky připevnit.


Dobrý den, můžete mi prosím poslat tabulku kompatibility nosičů Menabo? Děkuju.

Dobrý den, tabulku kompatibility jednotlivých vozů naleznete zde : https://www.autoprofi.cz/img/cms/autoprofi-PREHLED_VOZIDEL_PRO_POUZITI_NOSICU_KOL_MENABO_NA_PATE_DVERE-5.pdf


Dobrý den. zajímá mně, zda se Menabu Himalaya hodí na Toyotu Avensis z roku 2008. Děkuji za Jiří Liška

Dobrý den,

bohužel výrobce vůbec tento model v tabulce kompatibility nezmiňuje. Je zde pouze starší řada a tam není problém.


Mohu použít nosič PADOVA pro 3 kola na Fabii kombi když chci převážet 2 elektrokola (cekem 45 kg)? Z tabulky kompatibility jsem vyrozuměl, že mohu vozit 2 kola a možná budu potřebovat nějaký řemínek s adaptérem na straně.

Dobrý den, je to o hmotnosti vašich kol, aby nedošlo k přetížení nosiče. Určitě však sundejte baterku. Pro snadnější manipulaci se doporučuje dokoupit držáky kol viz. související zboží.


Kompatibilita nosičů kol PERUZZO na páté dveře automobilů dle výběru značky, modelu a ročníku vašeho vozidla?

Klikněte prosím na tento odkaz: vyberte svůj automobil a zjistíte, které modely nosičů kol Peruzzo na páté dveře půjdou na vaše auto


Nevíte prosím zda mohu legálně použít originální zadní značku nebo zda musím zažádat o 3. SPZ na úřadě?

Podle dostupných informací lze použít z vozidla zadní značku SPZ, kterou umístíte na příslušné místo nosiče kol.

Druhou variantou je možnost zažádání o třetí SPZ, kterou vám úřad vydá po žádosti do 30 dnů za poplatek 600,- Kč (výroba SPZ) + 50,- Kč za zápis do registru vozidel.

Určitě ale nepoužívejte žádné SPZ vyrobené doma na koleni. Toto je zákonem zakázáno už od roku 2015 a Policie v tomto nepřimhouří oko.


Dobrý den, u nosiče kol Cruz Pivot 2 je napsáno : 13pin zástrčka (+ adaptér na 7pin), ne pro elektrokola Je tedy adaptér na 7pin součástí nebo ho musím doobjednat ? Děkuji.

Dobrý den, adaptér na 7pin je součástí balení.


Vážení,vlastním Škodu Fabie Trumf z roku 2017 a chtěl bych se zeptat zda bych mohl na toto auto použít nosič na páté dveře značky Menabo Logic nebo Steel Bike.Můžete mně také napsat jaký je rozdíl mezi těmito nosiči?Mně připad . . .

Dobrý den, Menabo Logic i Steel Bike by měly oba být kompatibilní s vozem Škoda Octavia III. Nosiče jsou opravdu velmi podobné. Rozdíl je vlastně v systému uchycení.


Dobrý den, rád bych u vás objednal STŘEŠNÍ KOŠ FORD TRANSIT L1H1 00-13, CRUZ EVO RACK, ale potřeboval bych znát rozměr koše. V popisu uvádíte pouze rozměr od do. https://www.autoprofi.cz/nosice-pro-dodavky/57564-stresni-kos-ford-transi . . .

Dobrý den, rozměry koše jsou 3000x1750 (DxVxŠ mm) a hmotnost 180kg.


Dobrý den jde nosic kol Padova na sedan Seat Toledo rv99.?? V osazovací tabulce není testováno.chapu ze veterany jiz netestuji:o) ale na videu jde namontovatovat i na jiny sedan. Je tedy universální? Diky za odpověď Basto

Dobrý den, nosič je univerzální, ale jsou vozy, na které i tak nelze namontovat. Jsou to však spíše spec. automobily. V tabulce importér uvádí pouze vyzkoušené nebo ověřené vozy. Ideální je zkusit porovnat s podobným typem.


Dobrý den, ŽEBŘÍK PRO UCHYCENÍ NA ZADNÍCH DVEŘÍCH 180 CM Značka CRUZ Kód 24-941064 Je součástí dodávky žebříku i uchycení na dveře? Děkuji VO

Dobrý den, ano součástí dodávky jsou i držáky pro uchycení na zadní dveře.


Chtěl bych se zeptat jestli se nosič kol Menabo Mistral dá přidělat na Citroen C4 Picasso UD1 rv:2012 děkuji za odpověď Vacenovský

Dobrý den, bohužel žádný z nabízených nosičů na páté dveře od společnosti Menabo není vhodný pro tento model vozu.


Dobrý den. Nosič pro 4 kola na tažné. Je v zakladnim balení uzamykání tažného a kol? Děkuji.

Dobrý den, vámi vybraný nosič kol SIENA nemá integrováno uzamykání. Pokud byste měl zájem o uzamykání nosiče na kouli, tak se musíte podívat na model PARMA, který je o něco málo dražší, ale už uzamykání má.

https://www.autoprofi.cz/nosice-kol-na-tazne-zarizeni/8677-nosic-parma-na-tazne-zarizeni-pro-4-kola-fe-str.html

Pro uzamykání kol je pak nutné dokoupit zámek na nosič 

https://www.autoprofi.cz/prislusenstvi-nosice-kol/17436-zamek-na-nosic-peruzzo.html

nebo použít jiný bezpečnostní prvek jako řetěz nebo bezpečnostní lanko.

Případně se můžete podívat na jiné modely.

S pozdravem.

Martin Holý
AUTOPROFI CZ


DOBRÝ DEN, Chtěla bych se zeptat, který nosič na páté dveře by byl vhodný na peugeot 508 sw. Mám elektrokolo 23kg a jedno dětské.... takže nosič na dvě kola...ale nemůžu nic najít co by šlo na tento typ vozu. Tažné nemám a na st . . .

Dobrý den, pro tento model bohužel nemáme v nabídce žádný nosič na páté dveře. Zkuste popřemýšlet o tažném zařízení. Nosiče jsou univerzální a lze je použít na 90% vozů. Manipulace je navíc daleko snažší.


dobry den .chci se zeptat zda by sel instalovat nosic pure instict rear na vuz jeep renegade bu2015

Dobrý den, bohužel nemáme v nabídce žádný nosič kol na páté dveře pro tento model vozu.


Dobrý den, lze tento nosič kol na 5té dveře použít na Toyotu C-HR? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bohužel na Toyota C-HR nelze použít žádný z nosičů Menabo a páté dveře.

https://www.autoprofi.cz/img/cms/autoprofi-PREHLED_VOZIDEL_PRO_POUZITI_NOSICU_KOL_MENABO_NA_PATE_DVERE-5.pdf

S pozdravem.

AUTOPROFI CZ


Dobry den, zbozi je v sade 1ks nebo je po 2ks a staci me tedy objednat pouze 1x ? https://www.autoprofi.cz/na-hagusy/17298-stresni-nosic-pricnik-sherman-zamykaci-menabo-8003168031550.html

Dobrý den, sada obsahuje dva příčníky. Stačí Vám tedy objednat 1x.


Dobrý den, hodí se tento nosič kol na 5té dveře na VW Tiguan R-Line 2010. Máme nahoře větší křídlo... děkuji

Dobrý den, pro vůz VW Tiguan 2010 doporučuje Menabo z nosičů na páté dveře pouze model Stand Up 2 : https://www.autoprofi.cz/nosice-kol-na-pate-dvere/6931-nosic-kol-na-pate-dvere-stand-up-2-menabo-8003168010241.html


Je tento držák vhodný pro Seat Altea XL 2007

Dobrý den, vámi vybraný nosič MENABO BIKI není pro vaše vozidlo použitelný dle tabulky kompatibility nosičů kol MENABO na páté dveře. Pro vaše vozidlo Seat Altea XL 2007 můžete použít např. modely nosičů MENABO POLARIS nebo LOGIC.


Dobrý den, Je možné upevnit držák na kolo na páté dveře auta Citroën berlingo 2009. Děkuji za odpověď Holečkova

dobrý den, kompatibilita nosičů kol na páté dveře s vašim vozidle se nechá zjistit v seznamu.


Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je tento přídavný nosič kola kompatibilní s nosičem kol Menabo winy 3

Ne bohužel, tento přídavný držák je určen pro nosič Menabo Winny 2 kol a jeho rozšíření na 3 kola.


Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali nosič na páté dveře pro 2 kola je vhodný pro vůz Hyundai i20. Děkuji za odpověď Baladová

Dobrý den, vámi vybraný model nosiče na páté dveře vozidla - Polaris Menabo jde pouze na modely Hyundai i20 II od roku 2014 a novější. 


Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je tento nosič vhodný pro dvě elektrokola Apache 2x20 kg. Máme Škodu Octavii III, r.v. 2018. Děkuji Pavel Jadrný

Dobrý den, podle parametrů nosiče je jeho maximální nosnost 2 x 22,5 kg (pro 2 jízdní kola celkem 45 kg) a dle tabulky kompatibility je použitelný v případě, že máte kombík. Pokud máte klasickou verzi Octavia, tak zvažte instalaci tažného zařízení a následně můžete vybírat z nosičů kol na tažné zařízení.


Dobrý den ,chci se zeptat, zda tento druh nosiče na páté dveře automobilů je vhodný na Ford Focus combi 16.16V- Nk2?Rok výroby 2007

Dobrý den, nosič BIKI MENABO bohužel není s Ford Focus II 2007 COMBI kompatibilní, a proto ho nelze použít.


Dobrý den, šel by nosič EAZZY 4 namontovat na elektrické tažné VW passat B8. Viz video https://www.youtube.com/watch?v=F26bWhM3D3o Děkuji s Pozdravem Obadal

Dobrý den, k bezpečnému uchycení cyklonosiče BUZZ EAZZY 4 musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla. Jinak jde o univerzální nosič na tažné zařízení a neexistuje žádná tabulka kompatibility. V praxi to znamená, že je použitelný pro cca 95% tažných zařízení na trhu.


Je v ceně (5.490,--Kč) nosiče Multi Cargo 2 Family od firmy MFT, nějaké pouzdro nebo vak? Je možné dodat nosič sestavený s adaptérem přípojky,? Je možné vyhotovit SPZ nosiče?

Dobrý den, součástí dodávky není žádné pouzdro ani vak. Složený nosič je pro přepravu velice objemný a cena za poštovné by byla několkrát vyšší. Přípojku máme v nabídce. To určitě není problém, ale značku musíte použít buď z vašeho vozu, nebo si nechat zhotovit na inspektorátu třetí. Jiné značky jsou již pro převoz zakázané.


Dobrý den, chtěl bych se ujistit, že na nosič NOSIČ KOL MFT MULTICARGO 2 FAMILY - 2 KOLA, NA TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ lze upevnit dvě elektrokola (1X 29", 1x27,5"). Lze si nosič předem prohlédnout.. ? Děkuji za odpověď. S pozdravem, Radek Lin . . .

Dobrý den, tento nosič máme většinou skladem na prodejně jak v Liberci, tak i v Praze. Samotný výrobce uvádí, že některá elektrokola mohou vyžadovat použití rozšíření na 3. kolo MFT8333 kvůli široké baterii.

https://www.autoprofi.cz/prislusenstvi-nosice-kol/9992-nosic-kol-pridavny-mft-multicargo-2-family-nosic-na-3-kolo.html


Dobry den, jde prosim nosic kol Cruz pivot 2 zamknout i k taznemu zarizeni? Dekuji za vasi odpoved. Pekny den, Eva Suková

Dobrý den, ano tento nosič lze po zajištění uzamknout k tažnému zařízení. Držáky kol jsou také vybaveny zámky.


Dobrý den, nosič kol na tažné zař. CRUZ Frame na 4 kola obsahuje i světelnou rampu s kabelem k připojení na tažné zařízení? Děkuji Starowicz

Dobrý den, nosič CRUZ Frame na 4 kola se světelnou rampou je tento :

https://www.autoprofi.cz/nosice-kol-na-tazne-zarizeni/26273-nosic-kol-cruz-frame-4-kola-na-tazne-zarizeni.html


Dobrý den, je nosič kol Buzzracer 4 vhodný ke Škodě Octavii II combi? Děkuji za brzké info. (Mezi středem koule a zadní částí auta mám 6-7cm.) A. Veselovský

Dobrý den, výrobce doporučuje pro bezpečné uchycení cyklonosiče BuzzRacer 4 dodržet vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.


Dobrý den, je nosič Cruz Pivot 4, pro 4 kola dostatečně bezpečný? Hledal jsem recenze a žádné jsem nenašel. Mám auto Ford Smax r. v. 2020 a mám tažné zařízení (kouli). Můžete prosím poradit? Děkuji Polák

Dobrý den, obecně panuje s produkty společnosti Cruz spokojenost. Modelu Cruz Pivot 4 jsme prodali určitě několik desítek a nezaznamenali jsme žádné záporné reakce od zákazníku. Naopak patří mezi nosiči na 4 kola k nejprodávanějším.


Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nosič euroride na 3 kola je kompatibilní na vw caddy s tažným, Asi neotevřu zadní dveře- výklopné na vrch ale to by nevadilo, děkuji za odpověď.

Dobrý den, s umístěním nosiče na tažné zařízení by vůbec problém být neměl. Problém je u tohoto typu vozů s otevřením zadních dveří. Nejste totiž většinou schopni vyklopit nosič do takové polohy, aby se mohli dveře otevřít ( to by se muselo stát v kopci ).


Dobrý den, mám zájem o nosic-kol-cruz-pivot-4-kola, který nabízíte. Zajímá mě, jestli lze také lze složit a uschovat do kufru auta (kia sportage), jako např. nosič Peruzzo PURE INSTINCT 4? Předem děkuji za odpověď.

Ano, i tento nosič lze dát do kufru vozidla, i když není tak skladný jako skládací model Pure Instinct.


https://www.autoprofi.cz/peruzzo-parma-4-nosice-kol-na-tazne-zarizeni-8677.html Dobrý den, je tento nosič uzamykatelný?

Dobrý den, nosiče Parma jsou všechny již v základu uzamykatelné na tažné zařízení.


Dobrý den, na tomto nosiči kol https://www.autoprofi.cz/peruzzo-parma-4-nosice-kol-na-tazne-zarizeni-8677.html je uvedeno, že není určen pro elektrokola. Tímto se chci zeptat, z jakého důvodu to není pro elektrokola určené. Mám 3 obyčej . . .

Dobrý den, nosič má nosnost nějakých 60kg a pokud vezmeme, že jedno elektrokolo má váhu kolem 22kg, tak 4 elektrokola už váhový limit překročí. Někdy bývají elektrokola náročnější i na šířku. Takže je omezení pro elektrokola bráno spíše pro použití všech 4 elektrokol.


Dá se uzamkonut kola na nosiči EufabCrow.

Dobrý den, uzamykání nosiče Eufab Crow Plus je pouze na hlavní páce. Růžice uzamykatelné nejsou. 


Dobrý den, zvažuji pořízení nosiče kola na tažné zařízení Peruzzo Siena 3 a chtěl bych se zeptat na držák rámu prvního kola (směrem od vozidla). Na obrázku vidět není, tak nevím jestli to je chyba nebo tak opravdu není.

Držák rámu prvního kola u nosičů kol Peruzzo řady Siena opravdu není a počítá se s upevnění kola na rám konstrukce nosiče. V případě, že chcete pro každé kolo samostatný držák rámu kola, lze pro první kolo držák dokoupit nebo se podívat po vyšších modelech Peruzzo nosičů kol.


Dobrý den, u nosiče kol na tažné zařízení Peruzzo Siena 3 nejsou zámky u zajišťovacích koleček rámu kola? Jak se tedy řeší bezpečnosti proti krádeži kol ze stojanu?

Ano, u Peruzzo Siena nejsou zajišťovací kolečka rámu kola opatřena zámkem, ale lze je v případě potřeby dokoupit. Kola na nosiči se většinou zajišťují všechna najednou bezpečnostním řetězem se zámkem nebo lankem se zámkem.


Dobrý den, chtěla bych se zeptat,zda nosič kol peruzzo pure instinct 4 sedí na všechny typy vozů? Děkuji Lhotáková

Dobrý den, Peruzzo Pure Instinct je univerzální nosič kol na tažné zařízení a pasuje na min. 95% dostupných systémů na našem trhu. Problémy mohou nastat u dodávek, kdy při sklopení nosiče nemusí jít vždy otevřít zadní dveře. To je ale dáno konstrukcí vozu.


Dobrý den, jak tento koš přidělám ke střeše vozu? Je k tomu nějaký montážní materiál?

Dobrý den, střešní koš je složen z UNI modulu a k němu se musí dokoupit fixační kit pro uchycení ke střeše. Ten se dodává přesně pro daný model vozu. V případě zájmu napište nebo volejte a my vám rádi poradíme.


Dobrý den, rolnu přichytím ke koši jakým způsobem?

Dobrý den, rolna se přichytí ke střešnímu koši pomocí spec. montážní sady :

https://www.autoprofi.cz/montazni-sada-rolny-pro-kose-rady-evo-rack-nakladaci-rolny-9690.html


PERUZZO PARMA 4 BAZAR Dobrý den. Na obrázku vidím držáky pro upevnění jen dvou kol.Jak se upevňují 4 kola? a redukce na klasickou zásuvku tomu? 7 pin do autozásuvky. Děkuji a s pozdravem Vavroch

Dobrý den, součástí balení jsou držáky pro upevnění 3 kol. K uchycení prvního kola slouží upínací pásek, který je součástí balení. Jako volitelné příslušenství lze dokoupit držák 1. kola : cké https://www.autoprofi.cz/drzak-1kola-s-objimkou-fe-delka-55-cm-prislusenstvi-nosice-kol-17432.html a redukce elektrické přípojky : https://www.autoprofi.cz/adapter-elektricke-pripojky-13-na-7-prislusenstvi-nosice-kol-17437.html


Doporučíte mi nosič 2ks elektrokol na 5. dveře?

Dobrý den, velmi dobré zkušenosti máme s nosiči PERUZZO PURE INSTINCT REAR. Jsou vhodné i pro elektrokola. https://www.autoprofi.cz/peruzzo-pure-instinct-rear-2-nosice-kol-na-zadni-dvere-8672.html


Dobry den, zvazuji porizeni nosice 4 kol na tazne zarizeni pro obcasne pouziti. Muzete mi doporucit nejaky kvalitni nosic za dobrou cenu? Dekuji.

Dobrý den, cenově dostupné nosiče jsou od společnosti Peruzzo. Levnější variantou je Siena 4, ale spíše doporučujeme Parmu 4. Sienu musíte upevnit na tažné pomocí klíčů, což není úplně praktické. Oproti tomu má Parma klasickou páku, kterou nosič zaaretujete a ještě je uzamykatelný.


Dobry den BUZZ RACK E-HORNET 3 obsahuje v balení i zámky ke kolům i k autu nebo se musí dokoupit zvlášt? Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Dobrý den, nosič je kompletně uzamykatelný včetně všech držáků kol. Dokupovat již nic nemusíte.


Dobrý den, mohu použit nosič kol na kouli opatřeny spz i na jiné auto ? Dle informaci se zapisuje nosič do velkého i malého průkazu. Děkuji Slezák J.

Dobrý den, nosiče kol na tažná zařízení se nezapisují do technického průkazu. Poznávací značku můžete použít zadní z vozu nebo si zažádat u místně příslušného úřadu.


Dobrý den, je prosím tento nosič kol za tažné zařízení homologovaný pro provoz v ČR ? PERUZZO PURE INSTINCT 3 Děkuji

Dobrý den, všechny nosiče Peruzzo z naší nabídky odpovídají požadavkům vyhlášky č. 341/2014 Sb. Ministerstva dopravy a spojů o schvalování technické způsobilosti a technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích.


Dobrý den, lze držák PERUZZO PURE INSTINCT REAR 2 použít na Citroen Berlingo? Na odkazu u výrobce jsem našla, že ano. Děkuji Ivana Bulková

Dobrý den, podle informací od výrobce by neměl být problém.