GETI měnič napětí 12V na 230V 300W, USB
Kód: CS12/300USB
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič z 12V na 230V 300W, Modifikovaná sinusoida (obdélník).
Invertor - Měnič vytváří ze stejnosměrného napětí 12V střídavé napětí 230V . To umožňuje připojení nejrůznějších spotřebičů 230 V ke zdroji napětí jako např. v autě, na člunu, u solárních zařízení na chatách nebo při kempování. Ideální pro připojení digitální kamery, mobilního telefonu, notebooku, tiskárny, lampy, CD/DVD přehrávače, rádia atd s maximálním příkonem do 300W. Měnič je rovněž vybaven USB výstupem pro napájení různých zařízení přes rozhraní typu USB 2.0 . Přístroj obsahuje ochranu proti opačné polaritě, nízkému/vysokému napětí, zkratu, přetížení, přehřátí a vysokému/nízkému napětí baterie. Zvlnění výstupního napětí má tvar modifikované sinusoidy.Parametry produktu:Ideální pro cestování, camping, chataře a pro založní zdroj energie v případě nouzeVysoká účinnost a kompaktní rozměryOtvory pro pevnou montážFunkce soft start pro šetrný náběh spotřebičůOchrana proti přetížení, přehřátí, úplnému vybití akumulátoru, zkratu, přepětí a přepolováníOchranný PE vodič a externí pojistkaLED indikaceTechnické parametry:Vstupní napětí: 12V DCVýstupní napětí: 230V AC / 50Hz , 1.3 A max.Maximální zátěž: 300W (trvalý) / 600W (špičkový)Tvar: modifikovaná sinusoidaUSB napájecí port: 5V DC , max. 2,1 ARozměry: 190 x 102 x 55 mmHmotnost: 700 gStupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 12V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 6970355990056 |
| Hmotnost: | 0,7 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Výkon: | 300 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 102 |
| Hmotnost s obalem: | 1000 |
| Špičkový výkon: | 600 |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hmotnost: | 0,7 |
| Hloubka: | 102 |
| Výkon: | 300 |
| Špičkový výkon: | 600 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Hmotnost s obalem: | 1000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
