Měnič napětí 24V na 230V 1000W HQ-INV1KW/24F
Kód: HQ1000/24
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič napětí z 24V DC na 230V AC 1000W trvale, po dobu 30 minut 1200W s obdélníkovým výstupním napětím pro napájení přenosných svitilen (ne výbojek, ale s úspornými žárovkami pracuje dobře), faxu, notebooků, ventilátorů, dobíjení telefonů atp. v automobilech, chatách, lodích atp. Měnič napětí se připojuje pomocí kabelů s oky přímo na 24V baterii, chlazení řízeným ventilátorem. Měnič napětí je vybaven dvěma CZ kulatými zásuvkami (na obrázcích je vyobrazen měnič napětí se Shuko zásuvkami). K měniči lze připojit dálkové ovládání.
Měnič je praxí vyzkoušen v mnoha aplikacích pro napájení kompresorových lednic.
Měnič napětí 24 V > 230 V 1000 VA Trvalý výst.výkon: 1000 W Max. výst.výkon po dobu 30 min.: 1200 W Mžikový výst.výkon: 2000 W Výstupní napětí: 230 V AC Výstupní křivka: Modifikovaná sinusoida Vstupní napětí : 20-30 V DC Indikace kritické hranice: 21 V +/- 0.8 V Vypnutí při nižším vst. napětí než: 20 V +/- 0.8 V Výstupní kmitočet: 50 Hz Spotřeba naprázdno: < 0.2 A Účinnost: 85-90% Chlazení: ventilátor Ochrana proti přehřátí: 60 +/- 0.5 °C Ochrana proti přetížení Jištění: 15 A x 5 Rozměry: 310 x 210 x 85 mm Hmotnost: 3.3 Kg Výstupní zásuvka 2 x CZ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 24V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 5412810300617 |
| Hmotnost: | 3,3 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 1000 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 210 |
| Hmotnost s obalem: | 4000 |
| Špičkový výkon: | 2400 |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 210 |
| Výkon: | 1000 |
| Špičkový výkon: | 2400 |
| Hmotnost: | 3,3 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Hmotnost s obalem: | 4000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
