VÍTEJTE NA NOVÉM E-SHOPU AUTOPROFI CZ

Kenwood nabízí aktualizace firmware pro CarPlay

Kenwood je jedna z prvních značek, která vyrábí hned několik hlavních jednotek (autorádia), které skvěle komunikují s mobilními telefony společnosti Apple.

Jinými slovy, existuje spousta hlavních jednotek Kenwood, které přicházejí s podporou CarPlay , a není třeba říkat, že jde o jednu ze značek, na kterou se lidé nejčastěji obracejí kvůli snadnému upgradu.

Společnost Kenwood nedávno vydala nové aktualizace firmwaru pro několik hlavních jednotek, a přestože společnost konkrétně nezmiňuje žádná vylepšení CarPlay, doporučujeme vám je nainstalovat do svých zařízení.

Modely, které získaly nové aktualizace firmwaru v prosinci 2020, jsou DMX9720XS, DMX9720XDS, DMX1057XR, DMX1037S a DNR1007XR. Všechny poznámky k verzi a pokyny k aktualizaci firmwaru Kenwood hlavní jednotky najdete na této stránce přímo.

Ve většině případů proces aktualizace firmwaru netrvá déle než pár minut a vše spočívá v kopírování nových souborů na jednotku USB, která musí být vložena do hlavní jednotky. Proces je co nejjednodušší, protože všechny soubory se importují automaticky do zařízení, ale další informace najdete v příručce a pokynech poskytnutých společností Kenwood.

Nejnovější aktualizace řady hlavních jednotek Kenwood pro rok 2019 byly uvolněny v říjnu 2020 a samozřejmě vám doporučujeme je nainstalovat, pokud stále používáte starší verzi. Aktualizace softwaru jsou důležité z nejrůznějších důvodů, ale nejviditelnější je, že přinášejí další vylepšení, ladění a opravy chyb, které by mohly podstatně vylepšit zážitek za volantem, a to nejen v rámci CarPlay, ale také s dalšími funkcemi zařízení, jako je například Bluetooth připojení a celková stabilita, výkon a spolehlivost.