VÍTEJTE NA NOVÉM E-SHOPU AUTOPROFI CZ

Záznamové kamery do auta: komplexní řešení pro bezpečnost na silnici

Při jízdě autem je bezpečnost na prvním místě. Abyste byli v případě nehody co nejlépe připraveni, je vhodné pořídit si záznamovou kameru do auta. Tyto kamery zaznamenávají obraz a zvuk na silnici a mohou být velmi užitečnými svědky při řešení dopravních nehod.

Záznamové kamery do auta jsou snadno přenosné a mohou být namontovány na přední, boční nebo zadní části auta. Tyto kamery mohou být také napájeny z 12V zdroje v autě, nebo z vnějšího zdroje napájení.

Mezi hlavní funkce záznamových kamer do auta patří:

  • Full HD rozlišení s vysokým kontrastem a barevným podáním
  • Široký úhel záběru, který umožňuje zaznamenat co nejvíce z okolí auta
  • Noční vidění s infračerveným světlem, které umožňuje záznam i v noci nebo za špatného světla
  • G-senzor, který automaticky zachovává důležité video, když dojde k nárazu
  • Možnost připojení externího micro-SD karty pro ukládání záznamů
  • Voděodolný design, který umožňuje použití za různých povětrnostních podmínek
  • Možnost nahrávání v neustálém režimu nebo pouze při detekci pohybu

 

Instalace záznamové kamery do auta je snadná a většina modelů se dodává s potřebnými kabely a držáky. Je důležité, aby byla kamera správně namontována, aby zaznamenávala obraz a zvuk výhradně na silnici před autem. Kromě záznamu v případě nehody mohou záznamové kamery do auta také pomoci při řešení jiných situací, jako je špatné chování ostatních řidičů na silnici nebo krádeže auta. Tyto kamery také mohou poskytnout důkazy pro pojišťovny a policii.

V závěru lze říci, že záznamové kamery do auta jsou cenným nástrojem pro udržení bezpečnosti na silnici a jsou nepostradatelnou součástí výbavy pro každého řidiče. Je důležité vybrat správný model, který splňuje vaše potřeby a bude v souladu s vaším autem a způsobem jízdy.