VÍTEJTE NA NOVÉM E-SHOPU AUTOPROFI CZ

Způsoby platby v našem e-shopu

V současné době nabízíme v našem e-shopu hned několik možností jak svou objednávku můžete uhradit.

Hotově - můžete zaplatit svou objednávku při osobním odběru objednávky v Liberci nebo v Praze.

Hotově na dobírku - můžete zaplatit objednávku v rámci výběru dopravy s platbou na dobírku.

Hotově nebo platební kartou - můžete uhradit vaši objednávku při výběru dopravy prostřednictvím zásilkového systému Zásilkovna na více jak 3.000 výdejních místech. 

Online platební kartou - můžete uhradit přímo při tvorbě objednání v e-shopu přes naši online platební bránu WebPay. Tento způsob úhrady objednávky je nejrychlejší a pro zákazníka nejvýhodnější, protože u něj nejsou žádné další poplatky.

Bankovním převodem - můžete uhradit objednávku při výběru bankovním převodem, kdy vám jsou platební údaje pro úhradu bankovním převodem zaslány i e-mailem po dokončení objednávky. U platby bankovním převodem musíte počítat s delší dobou dodání objednávky, protože je nutné nejdříve ověřit vaši platbu a teprve následně je vaše objednávka expedována. Tento způsob platby objednávky má také svá omezení, a to především v délce platnosti objednávky. Pokud není objednávka uhrazena do 7 dnů, bude automaticky zrušena.

Online MALLpay - jako odložená platba objednávky, kdy v případě schválení můžete objednat hned a uhradít objednávku s odloženou splatností až za 14 dní. Více detailů o podmínkách a možnostech odložené platby najdete na stránkách online MALLpay.

Pokud máte na způsoby platby nějaké další dotazy, můžete nás kontaktovat na 485 150 621 nebo obchod@autoprofi.cz . Děkujeme za Váš zájem o naše produkty a služby.

Vaše AUTOPROFI CZ