Renogy 3000W 12V na 230V měnič napětí, čistá sinusoida, integrovaný automatický stykač 230V/12V
Kód: 66-RNG200106
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič napětí Renogy s pokročilou technologii čisté sinusovky pro maximalizaci účinnosti vašeho systému.
Čistý sinusový výstup zajišťuje plynulé a stabilní napájení, které nahrazuje napájení z veřejné sítě, díky čemuž je vysoce univerzální a dokáže pracovat s širokou škálou elektrických spotřebičů. Měniče Renogy bezproblémově spolupracují s citlivými zařízeními, aniž by způsobovaly problémy s kompatibilitou, prodlužují jejich životnost a zajišťují spolehlivý výkon.
Výkonný výstup 3000 W se špičkovým výkonem až 6000 W poskytuje bezkonkurenční možnosti a umožňuje s jistotou provozovat svá vysoce náročná zařízení a vybavení mimo síť.
Měniče Renogy jsou mají velice jednoduché ovládání i instalaci a pracovat s nimi dokáže opravdu každý.
Měnič RENOGY 3000W je vybaven teplotní ochranou, indikací zkratu, ochranou proti přepětí, ochranou baterie proti hlubokému vybití a ochranou proti přetížení.
Automatický integrovaný stykač napájení umožňuje automaticky přepínat napájení 230V výstupu ze sítě, nebo, není-li dostupné síťové napájení, tak z baterií (z měniče).
Součástí balení je dálkový ovladač na kabelu, 2x plusový DC kabel, 2x mínusový DC kabel, a 1x AC kabel.
Technické informace:Vstupní napětí: 12 V DCRozsah vstupního napětí: 11-16 V DCVýstupní napětí: 220 - 240 V, 50 HzVýstupní výkon: 3000 WŠpičkový výkon: 6000 WStatický proud: 2,5 AVypnutí při nízkém napájecím napětí: 10 VProbuzení z nízkonapěťové ochrany: 12 VVysokonapěťové vypnutí: 16,3 VMaximální účinnost: 90%Pracovní teplota: -10 °C až 40°C (chlazení ventilátorem)Rozměry: 480 x 228 x 101 mmHmotnost: 5,6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 12V na 230V |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,6 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Výkon: | 3000 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 480 |
| Hmotnost s obalem: | 7000 |
| Špičkový výkon: | 6000 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Špičkový výkon: | 6000 |
| Výkon: | 3000 |
| Hloubka: | 480 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Hmotnost: | 5,6 |
| Hmotnost s obalem: | 7000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
