TS-400-224B měnič napětí sínusový 24V na 230V 400W, DC/AC měnič napětí
Kód: TS-400-24
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
TS-400-224B měnič napětí DC/AC s čistě sínusovým tvarem výstupního napětí. Měnič napětí z 24V DC na 230V AC, 50Hz, výkon 400W.
čistý sínus (THD <3%)
vysoký špičkový výkon 800W (viz výkony níže)
teplotou ovládaný ventilátor
možnost vzdáleného ovládání
ochrany proti přetížení, přehřátí, podpětí, zkratu na výstupu ...
Certifikace FCC třída A, E13, a CE.
Součástí je i český návod. Jsme přímými dovozi těchto zařízení od výrobce a jsme plátci DPH!
TECHNICKÉ PARAMETRY TS-400-224B a :
-vstupní napětí: 21 - 30V DC -výstupní napětí: 230W, 50Hz -stabilizovaný sínusový výstup (THD <3%) -zapínač a vypínač -ukazatel stavu -bateriový shutdown -ochrana proti přepětí, přehřátí, přetížení, zkratu a přepólování -řízený ventilátor -výstupní napětí, volitelné: 200/220/230/240V AC, z výroby nastavené na 230VAC -tolerance výstupního napětí: ±3% -účinnost 87,5% -odběr naprázdno: 0,63A -frekvence výstupu: 50Hz ±0,1% -výstupní jmenovitý výkon: 400W -špičkové zatížení 460W/180s -špičkové zatížení 600W/10s -špičkové zatížení 800W/30 cyklů -forma křivky: stabilizovaný sínus, THD <3% -ochrana před přehřátím: 75°C ± 5°C -rozsah provozní teploty při 100% zátěži: 0...+40°C -rozsah provozní teploty při 50% zátěži: 0...+60°C -ochrana proti podpětí baterie: 21±4%V -alarm podpětí baterie: 22,5±4%V -pracovní teplota: 0-40°C (100% zatížení), +60°C (50% zatížení) -dodává se se Shuko zásuvkou -hmotnost: 1730g -rozměry: 205/158/67mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 24V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 4711287467726 |
| Hmotnost: | 3,8 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 400 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 158 |
| Hmotnost s obalem: | 2000 |
| Špičkový výkon: | 800 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hmotnost: | 3,8 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Hloubka: | 158 |
| Výkon: | 400 |
| Špičkový výkon: | 800 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Hmotnost s obalem: | 2000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
