VOLT Sinus PRO 2000 E, záložní zdroj, 12V 1250W 2000VA
Kód: 3SP092012E
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Čistě sínusový záložní zdroj SinusPRO 2000E pro zálohování zařízení v případě výpadku napájení 230V. Pokud dojde j výpadku síťového napájení, SinusPRO se automaticky, během zlomku vteřiny, přepne na režim napájení z připojené baterie, a připojené zařízení začne napájet. Typickým použitím je zálohování napájení oběhových čerpadel kotlů, nouzových osvětlení, výpočetní techniky, systémů zabezpečení budov atd.
Přepnutí na napájení z baterie se děje automaticky do 5 ms. Po obnovení napájení se záložní zdroj přepne zpět na síť a zároveň začne nabíjet připojenou baterii (není součástí dodávky), aby byla připravena v případě dalšího výpadku napájení.
Ke zdroji se připojuje 12V olověná baterie dle vašeho výběru, nabíjecí proud zdroje je maximálně 20A, a je uzpůsoben k trvalému udržování baterie v nabitém stavu.
Provozní stavy se zobrazují na předním LED displeji. Záložní zdroj má také akustickou signalizaci případné poruchy nebo chyby.
TECHNICKÉ PARAMETRY SinusPRO 2000EVýkon: 1250W (1500VA)Účinnost: účinnost nad 92%Vstupní napětí baterie: 12 V (baterie není součástí výrobku)Stabilizátor vstupního napětí (AVR): 140 - 275V AcTvar výstupního napětí: čistý sínus Nabíjecí proud baterie: 20 AOchrana proti přetížení: při zatížení nad 120% se měnič vypneOchrana při nízkém napětí: AnoOchrana proti zkratu: Automatické vypnutíPracovní teplota: 0 - 40 °CRozměr: 337 mm x 147 mm x 170 mmHmotnost: 8,7 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče UPS |
|---|---|
| EAN: | 5903293765210 |
| Hmotnost: | 8,7 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Výkon: | 1250 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 147 |
| Hmotnost s obalem: | 12500 |
| Nabíjecí proud max.: | 20 |
| Špičkový výkon: | 1250 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hmotnost: | 8,7 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Nabíjecí proud max.: | 20 |
| Hloubka: | 147 |
| Výkon: | 1250 |
| Špičkový výkon: | 1250 |
| Hmotnost s obalem: | 12500 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
