CARSPA měnič 24V na 230V 1000W
Kód: CS24/1000
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič vytváří ze stejnosměrného napětí 24V střídavé napětí 230V. To umožňuje připojení nejrůznějších spotřebičů 230 V ke zdroji napětí jako např. v autě, na člunu, u solárních zařízení na chatách nebo při kempování. Ideální pro připojení digitální kamery, mobilního telefonu, notebooku, tiskárny, lampy, CD/DVD přehrávače, rádia atd.. Měnič je rovněž vybaven USB výstupem pro napájení různých zařízení přes rozhraní typu USB 2.0. Přístroj obsahuje ochranu proti opačné polaritě, nízkému/vysokému napětí, zkratu, přetížení, přehřátí a vysokému/nízkému napětí baterie.Nesmí se používat pro el. točivé stroje ( asynchronní motory ,oběhová čerpadla, okružní pily, frézky,atd).Parametry produktu:Ideální pro cestování, camping, chataře a pro založní zdroj energie v případě nouzeVysoká účinnost a kompaktní rozměryOtvory pro pevnou montážFunkce soft start pro šetrný náběh spotřebičůOchrana proti přetížení, přehřátí, úplnému vybití akumulátoru, zkratu, přepětí a přepolováníOchranný PE vodič a externí pojistkaLED indikaceTechnické parametry:Výstup: 1000W (trvalý) / 2000W (špičkový)Frekvence: 50/60 HzTvar: modifikovaná sinusoidaVstupní napájení: 24V DCVýstupní napájení : 230V ACUSB napájecí port: 5VRozměry: 180 x 230 x 77mmHmotnost: 3100 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 24V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 8595563726631 |
| Hmotnost: | 3,1 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 1000 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 230 |
| Hmotnost s obalem: | 3000 |
| Špičkový výkon: | 2000 |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Výkon: | 1000 |
| Hmotnost: | 3,1 |
| Hloubka: | 230 |
| Špičkový výkon: | 2000 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Hmotnost s obalem: | 3000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
