CARSPA sínusový měnič 24V na 230V 2000W
Kód: CS24/2000SIN
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič 24V / 230V 2000W, čistá sinusoida na výstupu
Tento sinusový měnič napětí dodává čistě sinusové výstupní napětí, stejné jako ze zásuvky 230V. Můžete tedy na něj připojit jakýkoliv spotřebič. Je vhodný pro napájení spotřebičů s elektromotorem (elektrické nářadí, vrtačky) nebo s induktivním zatížením (čerpadla, transformátory).
Funkce a ochrany měniče:
Ochrana uzemnění, ochranu proti opačné polaritě, přetížení, přepětí, vysoké teplotě, nízkému napětí, zkratuPWM vysoko-frekvenční technologie, malé rozměry, velký výkon
Technické údaje:
Výstupní výkon: 2000W (trvalý) / 4000W (špičkový)Výstupní napětí: 230 V / 50 HzTvar křivky: sinusoidaVýstup USB: 5V 2,1ANapájení: 21-30 V DC, max 85ARozměry: 360 × 235 × 110 mmHmotnost: 4kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 24V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 8595118839052 |
| Hmotnost: | 4 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 1000 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 235 |
| Hmotnost s obalem: | 4000 |
| Špičkový výkon: | 2000 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hmotnost: | 4 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výkon: | 1000 |
| Špičkový výkon: | 2000 |
| Hloubka: | 235 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Hmotnost s obalem: | 4000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
