Měnič napětí 12V 230V 300W NEDIS s USB výstupem. PIMS30012E
Kód: HQ300USB/12
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič napětí z 12V DC na 230V AC 300W s USB výstupem, s obdélníkovým výstupním napětím pro napájení přenosných svitilen (ne výbojek, ale s úspornými žárovkami pracuje dobře), faxu, notebooků, ventilátorů, dobíjení telefonů atp. v automobilech, chatách, lodích atp. Měnič napětí se připojuje jednoduše do zásuvky zapalovače nebo pomocí kleští (jsou součástí dodávky) přímo na 12V baterii, chlazení řízeným ventilátorem. Měnič napětí je vybaven CZ kulatou zásuvkou. Měnič je vybaven USB napájecím konektorem pro napájení malých zařízení (fotoaparáty, telefony, iPody atd), které používají USB jako nabíjecí/napájecí rozhraní. Technické parametry: Vstup: 10-15V DC Automobilový (cigaretový) konektor, krokosvorky, šroubovací svorkovnice Při plném zatížení max.35A Bez zatížení < 0.36A Vypnutí při min.vstupním napětí 10 +/- 0.5 V DC Indikace kritické hranice napájení 10.5 +/- 0.5 VDC Automatická ochrana proti vysokému napájecímu napětí Ochrana proti přepólování (pojistka) Výstup: 230V AC +/- 5% 50Hz Trvalý výstupní výkon max.300 W Zvýšený výstupní výkon max.350 W po dobu 30min. Mžikový výstupní max.výkon 600 W Účinnost 90% USB výstup 5V. Tepelná pojistka 60°C +/- 5°C Ochrana proti přetížení Přepěťová ochrana Jištění:pojistka 35A Rozměry v mm.: 163x90x75 Hmotnost 1,1kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 12V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 5412810300464 |
| Hmotnost: | 1,1 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Výkon: | 300 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 90 |
| Hmotnost s obalem: | 900 |
| Špičkový výkon: | 600 |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 90 |
| Výkon: | 300 |
| Hmotnost: | 1,1 |
| Špičkový výkon: | 600 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Hmotnost s obalem: | 900 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
