Měnič napětí 24V na 230V 300W s USB výstupem. PIMS30024E
Kód: HQ300USB/24
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič napětí z 24V DC na 230V AC 300W s USB výstupem, s obdélníkovým výstupním napětím pro napájení přenosných svitilen (ne výbojek, ale s úspornými žárovkami pracuje dobře), faxu, notebooků, ventilátorů, dobíjení telefonů atp. v automobilech, chatách, lodích atp. Měnič napětí se připojuje jednoduše do zásuvky zapalovače nebo pomocí kleští (jsou součástí dodávky) přímo na 24V baterii, chlazení řízeným ventilátorem. Měnič napětí je vybaven CZ kulatou zásuvkou a USB napájecím konektorem pro nabíjení/napájení 5V USB zařízení (fotoaparáty, telefony iPody...atd) Technické parametry: Vstupní napětí: 20-30V Automobilový (cigaretový) konektor, krokosvorky, šroubovací svorkovnice Při plném zatížení max.35A Bez zatížení < 0.36A Vypnutí při min.vstupním napětí 21 +/- 0.8 V DC Indikace kritické hranice napájení 20 +/- 0.8 V DC Automatická ochrana proti vysokému napájecímu napětí Ochrana proti přepólování (pojistka) Výstup: 230V AC +/- 5% 50Hz Trvalý výstupní výkon max.300 W Zvýšený výstupní výkon max.350 W po dobu 30min. Mžikový výstupní max.výkon 600 W Účinnost 90% Tepelná pojistka 60°C +/- 5°C Ochrana proti přetížení Přepěťová ochrana Jištění:pojistka 35A Rozměry v mm.: 165x88x74 Hmotnost 900 gr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 24V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 5412810300471 |
| Hmotnost: | 0,9 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 300 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 88 |
| Hmotnost s obalem: | 900 |
| Špičkový výkon: | 600 |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 88 |
| Hmotnost: | 0,9 |
| Výkon: | 300 |
| Špičkový výkon: | 600 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Hmotnost s obalem: | 900 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
