Měnič napětí 24V na 230V 4000W HQ-INV4000/24
Kód: HQ4000/24
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
HQ měnič napětí ze stejnosměrného napětí 24V na střídavé napětí 230V 50Hz a výstupním výkonem 4000 W s "měkkým startem". Kabelové dálkové ovládání je součástí dodávky. 2x výst. zásuvky SHUKKO. Poznámka: Tento měnič vyžaduje velký vstupní proud (> 183 A). Měnič je vybaven indikací napětí napájecí baterie a výstupního výkonu LED diodami.
TECHNICKÉ PARAMETRY HQ-INV4000-24:
Trvalý výstupní výkon: 4000 W Špičkový výstupní výkon: 8000 W Vstupní napětí: 20-30 V DC Výstupní napětí: 230 V AC Výstupní napěťová křivka: Modifikovaná sinusovka Výstupní frekvence: 50 Hz Klidový vstupní proud: < 0.8 A Účinnost: 85~90% Chlazení: Ventilátor Pojistka: 5 A x 18 ks
Ochrany: Indikace kritické hranice napětí: 21 +/- 0.5 V DC Vypnutí při nižším vst. napětí než: 20 +/- 0.5 V DC Tepelná ochrana: 60 +/- 0.5°C Měkký start Ochrana proti zkratu na výstupu Ochrana polarity baterie (pojistkou) Ochrana proti vysokému stejnosměrnému napětí na vstupu Ochrana proti přetížení
AC výstup: 2x zásuvky shukko Rozměry: 580x210x159 mm Hmotnost: 9.5 Kg
Obsah balení: 2x DC napájecí kabel 1x Manuál 1x Dálkový ovladač 1x Invertor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 24V na 230V |
|---|---|
| Hmotnost: | 9,5 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 4000 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 210 |
| Hmotnost s obalem: | 13210 |
| Špičkový výkon: | 8000 |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 210 |
| Hmotnost: | 9,5 |
| Výkon: | 4000 |
| Špičkový výkon: | 8000 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Hmotnost s obalem: | 13210 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
