Měnič napětí 24V na 230V 600W, HQ-INV600W/24F
Kód: HQ600/24
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič napětí HQ z 24V DC na 230V AC 600W s obdélníkovým výstupním napětím pro napájení přenosných svitilen (ne výbojek, ale s úspornými žárovkami pracuje dobře), faxu, notebooků, ventilátorů, dobíjení telefonů atp. v automobilech, chatách, lodích atp. Měnič napětí se připojuje jednoduše do zásuvky zapalovače nebo pomocí kleští (jsou součástí dodávky) přímo na 12V baterii, chlazení řízeným ventilátorem. Měnič napětí je vybaven CZ kulatou zásuvkou.
Měnič nedoporučujeme k napájení kompresorových lednic. K tomuto účelu lze použít měniče s výkonem nad 1000W (doporučujeme tento měnič napětí).
Měnič napětí 24V > 230V 600VA Trvalý výst.výkon: : 600 W Výstupní napětí: 230 VAC Typ výst. zásuvky: 2x zásuvka s ochranným kolíkem (CZ) Výstupní křivka: Modifikovaná sinusoida (obdélník) Vstupní napětí : 20-30 VDC Vypnutí při nižším vst. napětí než: 20 V (± 0.8V) Výstupní kmitočet: 50 Hz Spotřeba naprázdno: < 0.35 A Účinnost: 85-90% Indikace kritické hranice napájení 21 +/- 0.8 V DC Automatická ochrana proti vysokému napájecímu napětí Tepelná ochrana 60 +/- 5 °C Aktivní chlazení ventilátorem při dosažení 40°C Ochrana proti přepólování (pojistka) Jištění: 20A x 4 Rozměry: 213x200x73mm Hmotnost: 2kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 24V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 5412810302000 |
| Hmotnost: | 2 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 600 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 200 |
| Hmotnost s obalem: | 2250 |
| Špičkový výkon: | 1500 |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 200 |
| Hmotnost: | 2 |
| Výkon: | 600 |
| Špičkový výkon: | 1500 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Hmotnost s obalem: | 2250 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
