VÍTEJTE NA NOVÉM E-SHOPU AUTOPROFI CZ

Autorádio s velkým displejem a propojením s mobilem

Pioneer AVH-A240DAB je 2DIN multimediální jednotka s DVD / CD mechanikou a 6,2 "dotykovým displejem. Technologie Weblink umožňuje, po propojení kompatibilního smartphonu iPhone nebo Android prostřednictvím USB vstupu, ovládat váš smartphone i zrcadlit vybrané aplikace přímo na displeji autorádia. Integrovaný DAB / DAB + tuner nabízí křišťálově čistý digitální zvuk bez rušení. Pro příjem digitálního rozhlasového vysílání je třeba zakoupit DAB anténu CA-AN-DAB-001.

Ve výbavě nechybí Bluetooth pro bezpečné a pohodlné hands-free telefonování i bezdrátové streamování hudby z vašeho smartphonu. 13-pásmový grafický ekvalizér vám umožní přizpůsobit nastavení zvuku přesně podle vašich preferencí.
DOPLŇKOVÉ ÚDAJE / PIONEER AVH-A240DAB MULTIMEDIÁLNÍ JEDNOTKA DO AUTA

Aplikace Weblink - rozšiřuje zábavu v autě o úžasný svět kompatibilních aplikací z vašeho telefonu.

DAB + - vychutnejte si pohodlí poslechu vašich oblíbených rozhlasových stanic v křišťálově čisté digitální kvalitě díky zabudovanému digitálnímu tuneru.

Certifikace Digital Radio Tick Mark - výrobci musí splňovat minimální specifikace ověřeny nezávislým testováním. Všechny produkty značky Pioneer, které používají tuto značku digitálního rádia, byly nezávisle testovány a schváleny, takže si je můžete s důvěrou koupit.

Bluetooth - dodržujte zákony a dopravní předpisy a používejte vestavěné Bluetooth pro hands-free telefonování, bezdrátové streamování hudby (A2DP) s vyhledáváním interpretů, alb a skladeb, jednoduché párování a ovládání zvuku (AVRCP), bezdrátová technologie Bluetooth dělá život ve vozidle bezpečnějším a pohodlnějším .

6,2 "rezistivní dotykový displej - výborně čitelný dotykový displej je navržen pro detailní zobrazení informací.

Vyrobeno pro iPod / iPhone - nabíjejte, ovládejte váš iPod / iPhone přímo z palubní desky vozidla nebo přehrávejte hudbu a video, všechny důležité informace budou zobrazeny na dotykovém displeji autorádia.

Android kompatibilní - připojte a poslouchejte hudbu s vašeho Android zařízení bez potřeby další aplikace.

USB vstup - připojte libovolné zařízení prostřednictvím USB kabelu, a vychutnejte si multimediální sbírku nebo si nabíjejte váš mobilní telefon.

FLAC - Poslouchejte bezztrátové audio soubory FLAC v CD kvalitě i ve vašem autě bez nutnosti konvertování.

13 pásmový grafický ekvalizér - upravte si ekvalizace křivku do nejmenších detailů přesně podle vašich preferenci a poznejte skutečný hudební zážitek.