PIMS170024E Měnič napětí 24V na 230V 1700W Nedis
Kód: HQ1500/24
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič napětí z 24V na 230V 1500W, 1700W po dobu max 30minut lze použít pro napájení spotřebičů přikonem do 1500W nebo po dobu 30 minut 1700W jako je ruční nářadí, motory, osvětlení atp. Měnič se připojuje pomocí kabelů s oky (jsou součástí dodávky) přímo na 24V baterii, chlazení řízeným ventilátorem. Měnič je vybaven dvěma zásuvkami a lze k němu připojit dálkové ovládání (není součástí dodávky).
Měnič napětí 24V > 230V 1700VA Trvalý výst.výkon: 1500 W Max. výst.výkon po dobu 30min.: 1700 W Mžikový výst.výkon: 3000 Watt Výstupní napětí: 230 VAC Výstupní křivka: Modifikovaná sinusoida Vstupní napětí : 20-30 VDC Vypnutí při nižším vst. napětí než: 20V (±0.8V) Indikace kritické hranice: 21V (±0.8V) Výstupní kmitočet: 50 Hz Spotřeba naprázdno: < 0.28 A Účinnost: 85-90% Chlazení: ventilátor Ochrana proti přehřátí: 60 +/- 0.5 °C Ochrana proti přetížení Jištění: 15A x 10 Rozměry: 458x210x85mm Hmotnost: 5.5Kg Výstupní zásuvka 2 x CZ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 24V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 5412810302017 |
| Hmotnost: | 5,5 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 1500 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 210 |
| Hmotnost s obalem: | 5500 |
| Špičkový výkon: | 3000 |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 210 |
| Špičkový výkon: | 3000 |
| Hmotnost: | 5,5 |
| Výkon: | 1500 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Tvar výstupního napětí: | Obdélník |
| Hmotnost s obalem: | 5500 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
