Pneumatické nářadí
Pneumatické nářadí, které je také označováno jako vzduchové nářadí, nabízíme v různých variantách, ale vždy se jedná o kvalitní přístroje od renomovaných značek – Bosh, Extol Premium, Yato, Sharks a dalších. Výrobky pracují na odlišném principu v porovnání s klasickým elektrickým náčiním - mají pro obsluhu jediný požadavek, a to trvalý přísun stoprocentně čistého suchého vzduchu. Proto je potřeba používat výhradně doporučené filtry. Výhodou vzduchového nářadí je jeho výkonnost – dokáže být výkonnější než elektrické nářadí.
Řazení produktů
Výpis produktů
Kvalitní pneumatický rázový utahovák vhodný do každé dílny.
Praktický pneumatický rázový utahovák s 1/2" nástrčnou hlavicí a sadou příslušenství.
Kvalitní pneumatický rázový utahovák vhodný do každé dílny.
Praktický pneumatický rázový utahovák pro povolování a utahování šroubů kol všech druhů motorových vozidel.
Kvalitní stříkací pistole s gumovým kloubem pro snadné malování např. stropů.
Kvalitní stříkací pistole s nádobkou o objemu 0,5l vhodná pro nanášení barev a laků.
Kvalitní stříkací pistole se spodní nádržkou o objemu 750ml.
Kvalitní stříkací pistole vybavená HVLP technologií snižující množství potřebné barvy.
Kvalitní stříkací pistole s nádobkou na 600ml tekutiny.
Kvalitní stříkací pistole s kovovou nádrží a technologií HVLP snižující množství potřebné barvy.
Praktická stříkací pistole s kvalitní kovovou horní nádrží.
Velmi efektivní pneumatická pistole GEKO určena pro trhací nýty 2,4, - 4,8 mm.
Objemná nádrž o kapacitě 8 litrů určená na malování vybavená hadicí a pistolí.
Praktická stříkací pistole z kvalitního hliníku s technologií HVLP pro nižší spotřebu barvy.
Kvalitní stříkací pistole s technologií HVLP pro menší spotřebu barvy.
Kvalitní stříkací pistole s technoligií HVLP snižující spotřebu barvy.
Kvalitní vysokotlaka stříkací pistole vhodná pro barvy a laky se střední viskozitou.
Praktická stříkací pistole z kvalitního hliníku.
Pro odstranění rzi a zbytků laku na menších plochách, se současnou recyklací pískovacího materiálu.
Kvalitní pneumativká bruska ve výhodném balení s bohatým příslušenstvím. Praktický průměr vsuvky 1/4" a možnost výběru kleštin 3 nebo 6 mm.
Kvalitní ofukovací pistole s maximálním pracovním tlakem 10bar.
Kvalitní foukací pistole vybavená matometrem vhodná k nafukování kol.
Kvalitní foukací pistole ve výhodném balení 6ks nesmí chybět v žádně dílně.
Kvalitní ofukovací pistole s maximálním tlakem 15bar.
Kvalitní mlžící pistole s maximálním pracovním tlakem 4-6 bar a nádobkou o objemu 950ml.
Ideální k odstranění okují, tavidla, barvy, vodního kamene, rzi a koroze z prvků ocelových konstrukcí.
Kvalitní držák na pneumatický utahovák a nástrčné klíče s možností přidělání na kovový povrch pomocí magnetu.
Profesionální pneumatická ráčna o síle 80Nm.
Vysoce kvalitní pneumatická pistole určená pro aplikaci různých typů omítek, cementu, vápna, vápenného cementu, jílu, tradičních omítek atd.
Kvalitní pneumatická pistole GEKO určena pro nanášení různých typů omítek.
Pneumatické nářadí je výkonné, spolehlivé a efektivní pro širokou škálu pracovních činností. Správně zvolené pneumatické nářadí vám poskytne vysoký výkon, pohodlí a bezpečnost, které potřebujete pro úspěšné dokončení vašich projektů. Prozkoumejte naši širokou nabídku pneumatického nářadí a vyberte si ten správný model, který splní všechny vaše potřeby. Investice do kvalitního pneumatického nářadí se vyplatí díky jeho dlouhé životnosti, vysoké výkonnosti a spolehlivému používání.





