Sínusový měnič 12V na 230V 1000W CARSPA
Kód: CS12/1000SIN
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič 12V/230V 1000W, čistá sinusoida na výstupu
Tento sinusový měnič napětí dodává čistě sinusové výstupní napětí, stejné jako ze zásuvky 230V. Můžete tedy na něj připojit jakýkoliv spotřebič. Je vhodný pro napájení spotřebičů s elektromotorem (elektrické nářadí, vrtačky) nebo s induktivním zatížením (čerpadla, transformátory).
Funkce a ochrany měniče:
Ochrana uzemnění, ochranu proti opačné polaritě, přetížení, přepětí, vysoké teplotě, nízkému napětí, zkratuPWM vysoko-frekvenční technologie, malé rozměry, velký výkon
Technické údaje:
Výstup: 1000W (trvalý) / 2000W (špičkový)Výstupní proud: 83A (max.)Frekvence: 50 HzTvar křivky: čístá sinusoidaNapájení: 10,5–15V DCVlastní spotřeba naprázdno: 13,5V 0,4A (ca 5,5W)Rozměry: 293 x 150 x 97,5mmHmotnost: 3100 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 12V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 8595563710777 |
| Hmotnost: | 3,1 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Výkon: | 1000 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 293 |
| Hmotnost s obalem: | 3000 |
| Špičkový výkon: | 2000 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výkon: | 1000 |
| Hmotnost: | 3,1 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Špičkový výkon: | 2000 |
| Hloubka: | 293 |
| Hmotnost s obalem: | 3000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
