Sínusový měnič 12V na 230V 400W CARSPA
Kód: CS12/400SIN
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Tento sinusový měnič napětí dodává čistě sinusové výstupní napětí, stejné jako ze zásuvky 230V. Můžete tedy na něj připojit jakýkoliv spotřebič. Měnič je vhodný pro spotřebiče s elektromotorem (elektrické nářadí, vrtačky) nebo s induktivním zatížením (čerpadla, transformátory).
Měnič má náeldující funkce a ochrany:Ochrana uzemnění, ochranu proti opačné polaritě, přetížení, přepětí, vysoké teplotě, nízkému napětí, zkratuUSB výstup 5V / 500mA, může nabíjet váš mobilní telefon a digitální zařízeníPWM vysoko-frekvenční technologie, malé rozměry, velký výkon
Technické údaje:
Výstup: 400W (trvalý) / 800W (špičkový) / USB 5V/500mAVýstupní proud: 33 A (max.)Frekvence: 50 HzTvar výstupního napětí: sinusoidaNapájení: 9,5-16V DCRozměry: 260 x 150 x 58mmHmotnost: 1600 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 12V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 8595563717660 |
| Hmotnost: | 1,6 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Výkon: | 400 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 260 |
| Hmotnost s obalem: | 1500 |
| Špičkový výkon: | 800 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výkon: | 400 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Hmotnost: | 1,6 |
| Špičkový výkon: | 800 |
| Hloubka: | 260 |
| Hmotnost s obalem: | 1500 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
