Sínusový měnič 12V na 230V 600W CARSPA
Kód: CS12/600SIN
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič s čistě sínusovým napětím dodává napětí, stejné jako ze zásuvky 230V. Můžete tedy na něj připojit jakýkoliv spotřebič. Tento měnič je nezbytný pro spotřebiče s elektromotorem (elektrické nářadí, vrtačky) nebo s induktivním zatížením (čerpadla, transformátory).
Funkce a ochrany měniče:
Ochrana uzemnění, ochranu proti opačné polaritě, přetížení, přepětí, vysoké teplotě, nízkému napětí, zkratuPWM vysoko-frekvenční technologie, malé rozměry, velký výkon
Technické údaje:
Výstup: 600W (trvalý) / 1200W (špičkový)Výstupní proud: 50A (max.)Frekvence: 50 HzTvar křivky: sinusoidaNapájení: 10,5–15V DCRozměry: 260 x 150 x 80mmHmotnost: 2200 gklidový odběr v zapnutém stavu 0,38-0,45A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče z 12V na 230V |
|---|---|
| EAN: | 8595563710760 |
| Hmotnost: | 2,2 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Výkon: | 600 |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hloubka: | 260 |
| Hmotnost s obalem: | 2000 |
| Špičkový výkon: | 1200 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výstupní napětí: | 230 V AC |
| Hmotnost: | 2,2 |
| Tvar výstupního napětí: | Čistý sínus |
| Výkon: | 600 |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Špičkový výkon: | 1200 |
| Hloubka: | 260 |
| Hmotnost s obalem: | 2000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
