VÍTEJTE NA NOVÉM E-SHOPU AUTOPROFI CZ

Denní svícení OEM

V České republice je povinnost používat denní svícení u automobilů předpisem nařízenou od roku 2006. Tyto světlomety slouží jako doplněk k běžným světlometům a zvyšují viditelnost vozidla v denním světle. Denní svícení se automaticky zapne, jakmile řidič zapne zapalování, a mělo by být vypnuto, jakmile řidič zapne světlomety.

Používání denního svícení má řadu výhod, jako například:

Zvýšení bezpečnosti: Denní svícení zvyšuje viditelnost vozidla pro ostatní účastníky silničního provozu, což může pomoci snížit riziko nehod. Lepší viditelnost v dešti nebo mlze: Denní svícení může být užitečné při řízení v dešti nebo mlze, kdy běžné světlomety nemusí být dostatečně viditelné. Snadnější identifikace vozidla: Denní svícení umožňuje ostatním účastníkům silničního provozu snadněji identifikovat vozidlo, což může pomoci snížit riziko kolize.

V České republice je používání denního svícení povinné, a řidiči, kteří ho nepoužívají, mohou být potrestáni pokutou. Je důležité si uvědomit, že denní svícení nenahrazuje používání běžných světlometů při řízení v noci nebo za špatné viditelnosti.

Nejprodávanější

DRLSK01 LED světla pro denní svícení Škoda Octavia 2004-08, ECE
 
2 745 Kč
(2 269 Kč bez DPH)
1 položek celkem
DRLSK01 LED světla pro denní svícení Škoda Octavia 2004-08, ECE
Novinka
2 269 Kč bez DPH
2 745 Kč

Světla pro automatické denní svícení s LED pro Škoda. Světla jsou zabudována v mřížce nárazníku.

Kód: 1-DRLSK01
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Nakupujte u odborníků
Nakupujte u odborníků
31 let v oboru
Odborná podpora
Odborná podpora
poradíme
Přes 9.000 výdejních míst
Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR