Macrom 222470 M-DL675DAB
Kód: 2-222470
Akce Novinka
Neohodnoceno
MACROM M DL675DAB
Skladem*
Možnosti doručení
AV jednotka 6,75" monitor, 2DIN, OS Linux, DAB přijímač
Výrobce: Macrom
- Operační systém: Linux
- CPU: 8 jader, 2,5 GHz
- Paměť: RAM 4 GB / ROM 64 GB
- Apple CarPlay /…
Detailní informace
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Nakupujte u odborníků
Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru
Přes 9.000 výdejních míst
Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
MACROM M-DL675DAB
6,75" multimediální stanice do auta, Car Play, Android Auto, 1DIN instalace
Multimediální centrála Macrom DL675DAB přináší do vašeho vozu špičkovou konektivitu, zábavu i bezpečnost v moderním provedení. Velikost 2 DIN a instalační hloubka pouze 80mm umožňuje instalaci do mnoha typů automobilů.
Možnosti připojení
• Apple CarPlay a Android Auto – bezdrátové i kabelové připojení vašeho telefonu.
• Bluetooth 5.0 s hands-free voláním a audio streamingem A2DP.
• Wi-Fi hotspot pro internetové připojení přímo v autě.
Vše pro rádio a zvuk
• Digitální DAB+ rádio s anténou v balení i klasické AM/FM RDS.
• 10-pásmový audio ekvalizér s možností úprav basů, výšek, loudness apod.
• Výstupní výkon 4×45 W a až 3 předzesílené výstupy pro zesilovač nebo subwoofer.
Navigace a kamery
Vestavěný GPS modul – kompatibilní s navigačními aplikacemi.
Dva vstupy pro kamery – podpora zadní i přední kamery.
Formáty a rozhraní
• Přehrává audio i video z USB, SD karty i externích zdrojů.
Další funkce
• Automatická regulace jasu displeje pomocí světelného senzoru.
• Intuitivní multijazyčné uživatelské rozhraní.
Obsah balení:
- MACROM M-DL675DAB – 6,75“ monitor, 2DIN tělo přístroje
- 2DIN kovový rámeček
- kabelové svazky
- GSM vnitřní anténa
- DAB anténa lepící na sklo
- externí mikrofon
- návod k instalaci
- Operační systém: Linux
- CPU: 8 jader, 2,5 GHz
- Paměť: RAM 4 GB / ROM 64 GB
- Apple CarPlay / Android Auto (kabelové i bezdrátové připojení)
- 6,75" kapacitní displej
- Rozlišení displeje 1024 × 600 pixelů
- Automatická regulace jasu pomocí světelného senzoru
- Analogový rádiový tuner - AM/FM RDS
- Digitální rádiový tuner - DAB+
- DAB anténa - součástí balení
- Bluetooth hands-free a streamování audia
- Maximální výstupní výkon: 4 × 45 W
- 10 pásmový audio ekvalizér + Loudness / Subwoofer / Fader / Balance / filtr basů / filtr výšek
- Vestavěný GPS modul (anténa součástí)
- 2x vstup pro zadní a přední parkovací kamery (CVBS)
- 2x USB vstup
- Wifi hotspot
- Slot pro SD kartu
- Audio vstup
- 6x RCA NF výstup pro zesilovač 4V (2x přední / 2x zadní / 2x subwoofer) (přední + zadní kanály)