THULE OUTPACE 3 (9013100) + Cashback 1000 Kč jako dodatečná sleva za platbu předem
Kód: CYKTH9013100
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Nosiče kol na tažné zařízení |
|---|---|
| EAN: | 197074567413 |
| Počet kol: | 3 kola |
| Elektrokola: | Ne |
| Možnost rozšíření: | Ne |
| Rozměry (rozložený): | 88 x 122 x 46 cm |
| Rozměry (složený): | 76 x 24 x 94 cm |
| Hmotnost: | 18,6 kg |
| Nosnost: | 50 kg |
| Max. hmotnost jednoho kola: | 25 kg |
| Max. rozvor kol: | 125 cm |
| Max. velikost kol (průměr): | 29" |
| Max. šířka pláště: | 76 mm |
| Barva: | Černá |
| Vzdálenost mezi koly: | 23 cm |
| Uzamčení nosiče: | Ano |
| Uzamčení kol: | Ano |
| Sklopný s nasazenými koly: | Ano |
| Skladatelný: | Ano |
| Zásuvka: | 13-pin |
| Kód produktu: | 9013100 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nosiče na kola na tažné zařízení |
|---|---|
| EAN: | 197074567413 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
